Sinu tellimuskorv on tühi!
   
Registreeru kasutajaks Logi sisse
  Avaleht Sisukaart otsi
Uudised
14.04.2025
Tsiteerides klassikuid, siis "It`s play-off, baby!". Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseerias läheme kokku Tartu Ülikool Maks&Mooritaga. Sel seni peetud kahes mängus on paremus kuulunud ...
Kommenteeri
14.04.2025
15.aprilli algavaks Korvpalli Eesti Meistriliiga veerandfinaalseeriaks valmistuv Viimsi meeskond pidas kaks kontrollkohtumist, millest esimeses kaotades punktiga Pärnu Sadamale ja teises alistas TalTech/ALEXELA.
Kommenteeri
11.04.2025
11. ja 12. aprillil toimuvad üle-eestilised toidukogumispäevad. Taaskord võtab vabatahtlike näol toidukogumisest osa ka Korvpalliklubi Viimsi.
Kommenteeri

Toetajad:

Uudised Prindi
Pilguheit palliväljakutele. Detsember (0)
31.01.2017

ehk treener Tarmo reisikiri Kaunasest "Christmas CUPilt".

Reis Tallinn-Kaunas:

Turniiri oodati pikalt ja kannatamatult.

Peale jõulupühi, ootasid nii treenerid kui ka mängijad kohtumist tugevate vastatsega ja häid korvpallilahinguid.

Bussireis kulges rahulikult. Treenerid ei jõudnud oma juttudega isegi poole peale, kui Kaunase tuled juba vastu särasid.

Kõlama jäi sellest napist kaheksast tunnist loeng turvavöö vajalikkusest, mida palume lastevanematel üle korrata.

Kogenud reisijuhi abil leiti hotell joonelt ja vastuvõtt oli soe. Oli tunda, et “korvpallilinn” ootas meid. 

 

Kultuur:

Treener Sveni initsiatiivil ja mängukava toel, õnnestus poolel delegatsioonist kokku leppida ja käia ära ekskursioonil iga Leedu poisi unelmate võimlas "Zalgirise Arenal”, millest poisid kindlasti hea elamuse said. Vahelduseks korvpallile külastati veekeskust ja tutvuti Kaunase linnaga.

Treenerid ja saatjad elasid Zalgirise Arenal kaasa Euroliiga kohtumisele Kaunase Zalgiris - Emporio Armani, koos Leedu fännidega. Kahjuks seekord küll telekast, mäng toimus Itaalias, kuid elamus seegi.

Kangesti tuli silme ette pilt rajatavasse Karulaugu Spordihoonesse kogunenud kolmesajast viimsilast, kaasa elamas oma lemmikutele, kes välismängu pidamas.

Lauldakse laule, elatakse kaasa – vilistatakse või ergutatakse,  igale situatsioonile.

Tundub reaalne.

 

Sport:

Vastasteks Poola, Valgevene, Leedu, Läti, Sloveenia, Holland. Päris muljetavaldav nimekiri riikidest, kellega palliplatsil rinnad kokku panime.

Oli võite ja oli kaotusi. Oli õnne ja oli ebaõnne, raskeid ja väga raskeid momente.

Oli mida tulevikuks kõrvataha panna ja kaasa võtta.

Olid väga kasulikud kolm päeva nii mängijatele kui ka treeneritele

Keegi ei pidanud pettuma. Turniir osutus just nii kasulikuks, ja veel natuke peale, kui olime ette kujutanud ning milleks “vahva merereis” sai ette võetud.

 

Reis Kaunas-Tallinn:

Treenerid olid rahunenud, mängijad väsinud.

Jutud, mis eelnevalt olid pooleli jäänud, said tagasiteel räägitud.

Peale turniiri oli mitu päeva tunne, et midagi pole öelda rohkem. Kui siis “Pange turvavöö peale”.

 

Mängutulemused

Kõikide mängude tulemused leian SIIN

 

Tarmo Kapper

 

www.kkviimsi.ee / www.kesklinnakk.ee

FB/kkviimsi / FB/kesklinnakorvpalliklubi

IG/kkviimsikesklinnakk

Kommenteeri
Mängukalender
Korvpalliklubi Viimsi vaba aja tootesari
Begoonia 3, 74001 Viimsi   E-post: kesklinnakk@kesklinnakk.ee
Registrikood: 80174429   Pangakonto: Swedbank EE642200221020368608
 
   ...